Koszyk jest pusty

Wyposażenie

lo-01-1
lo-01-1lo-01-2lo-01-3
Doskonała lornetka dzienna o niezwykle szerokim polu widzenia. Daje czysty, niezwykle jasny obraz. Kompaktowa, przyda się do wszelkich dziennych i nie tylko obserwacji. Odpowiednia budowa i wyważenie sprawia, że niezwykle łatwo się nią posługiwać. Design bez najmniejszych uwag, podobnie jak ...Czytaj więcej

Lornetka dzienna 10x43 lo-01

Jeszcze brak głosów

Doskonała lornetka dzienna o niezwykle szerokim polu widzenia. Daje czysty, niezwykle jasny obraz. Kompaktowa, przyda się do wszelkich dziennych i nie tylko obserwacji. Odpowiednia budowa i wyważenie sprawia, że niezwykle łatwo się nią posługiwać.

550,00 zł
  • Opis produktu
  • Komentarz
  • Dodaj komentarz

Doskonała lornetka dzienna o niezwykle szerokim polu widzenia. Daje czysty, niezwykle jasny obraz. Kompaktowa, przyda się do wszelkich dziennych i nie tylko obserwacji. Odpowiednia budowa i wyważenie sprawia, że niezwykle łatwo się nią posługiwać. Design bez najmniejszych uwag, podobnie jak w wypadku doskonałego układu optycznego. Wysoka przepuszczalność światła na poziomie 90% powoduje, że można jej z powodzeniem używać przy trudnych warunkach oświetleniowych. Będzie doskonałym wyborem kiedy po polowaniu na kozła przyjdzie nam ochota na zasiadkę lub podchód za dzikiem. Co prawda nie oferuje tak dobrej widoczności celu o zmierzchu jak nasza lornetka 8x56 HD, to jednak przy odpowiednim świetle księżyca nie pozostanie daleko w tyle i pozwoli nam na prawidłowe rozpoznanie celu. W dzień sprawdzi się doskonale. Kąt widzenia, oddanie barw i rozdzielczość na bardzo wysokim poziomie w tej klasie cenowej. Pozwoli na dokładne odnalezienie i rozpoznanie selekta. Jej mała waga nie męczy szyi. W komplecie z bardzo funkcjonalnym sztywnym pokrowcem. Świetny wybór dla kogoś, kto poszukuje kompaktowej lornetki dziennej o doskonałych parametrach z możliwością polowania po zmierzchu przy większej tarczy księżyca.

Lista komentarzy:
Nie ma jeszcze opublikowanych komentarzy.
Należy dokonać zakupu tego produktu, aby móc opublikować ocenę i komentarz.

Kontakt

Vicman Michał Dudzik

ul.Kasztanowa 110, 21-003 Jakubowice Konińskie

+48 60 173 18 01

infopws@celowniki.com.pl

© 2019 by PWS. All rights reserved.
logo