Koszyk jest pusty

Wyposażenie

4_0
Oferowany worek został przetestowany na wszystkie możliwe sposoby i spełnia nasze wszystkie wymagania. Od lat strzelcy wykonują i modyfikują ten element wyposażenia starając się dopasować go do swoich potrzeb. Używaliśmy wielu modeli, napełnialiśmy przeróżnymi materiałami i zbierają ...Czytaj więcej

Worek PWS mod 1

Jeszcze brak głosów

79,00 zł
  • Opis produktu
  • Komentarz
  • Dodaj komentarz

Oferowany worek został przetestowany na wszystkie możliwe sposoby i spełnia nasze wszystkie wymagania. Od lat strzelcy wykonują i modyfikują ten element wyposażenia starając się dopasować go do swoich potrzeb. Używaliśmy wielu modeli, napełnialiśmy przeróżnymi materiałami i zbierając nasze doświadczenia stworzyliśmy worek oznaczony mod 1. Wykonany z Cordury (Multicam lub na zamówienie inne kolory), z zamkiem na boku. Zamek pozwala na błyskawiczną zmianę wypełniania np. z grochu ( standardowe wypełnienie - lekkie, doskonale się układają) na kulki asg (cięższe, ale nie "reagujące" z wodą). Kształt idealnie dopasowany do ręki. Taśma pionowa pozwala na łatwą kontrolę worka w momencie jego objęcia dłonią i wspomaga ułożenie podczas ściskania i rozluźniania dłoni, w momencie potrzeby podniesienia czy opuszczenia kolby. Działa zarówno ze standardowym profilem kolby jak i innymi np. RBS ( http://celowniki.com.pl/pl/produkty/kolba-rbs ). Każdy kto używał worków wykonanych klasycznie ze skarpet czy o kształcie górnego elementu w postaci litery V natychmiast dostrzeże, szybkość i łatwość z jaką można regulować położenie kolby za pomocą naszego worka, dodatkowo jest on niezwykle lekki i kompaktowy. Znacznie bardziej uniwersalny. Świetnie leży w dłoni. Pozioma taśma pozwala na podczepienie klamry i przenoszenie worka podczepionego do wyposażenia. Jednocześnie długa taśma pozwala na zaczepienie worka o dwójnóg np. PWS i ułożenie broni na parapecie czy trójnogu w celu oddania strzału i zapewnieniu prawidłowego odizolowania broni od elementów sztywnych w myśl zasady twarde na miękkim. Dzięki doskonałym materiałom jak zamki, nici i sam materiał wierzchni niemalże niezniszczalne. Nie dziwi więc fakt, że podobne kształty worków zdobywają cały świat. To co wyjątkowe w naszym produkcie to użycie najlepszych dostępnych materiałów jak Cordura, zamek pozwalający na szybką wymianę wypełnienia i całkowite wykonanie w Polsce. W myśl hasła doskonała jakość za przystępną cenę.

Wysokość około 140mm, średnica około 75mm.

Szyte na zamówienie - czas oczekiwania do 3 tygodni w przypadku brkau na stanie. Możliwość modyfikacji jak i naturalnie wyboru kolorów.

Lista komentarzy:
Nie ma jeszcze opublikowanych komentarzy.
Należy dokonać zakupu tego produktu, aby móc opublikować ocenę i komentarz.

Kontakt

Vicman Michał Dudzik

ul.Kasztanowa 110, 21-003 Jakubowice Konińskie

+48 60 173 18 01

infopws@celowniki.com.pl

© 2019 by PWS. All rights reserved.
logo