Koszyk jest pusty

Wyposażenie

0001235_vellus-jacket-highlander
Nie wszystkie polary sa równe sobie. Vellus wykonany przez Krypteka jest odpowiedzią na potrzeby myśliwych. Wiatroodporny, wodoodporny, z wodoodpornymi zamkami, z dużą zdolnością do oddychania i laminowanymi szwami, zmieni Twój sposób postrzegania polarów. Dodatkowo posiada ocieplenie w po ...Czytaj więcej

Vellus kurtka polarowa

Jeszcze brak głosów

999,00 zł
  • Opis produktu
  • Komentarz
  • Dodaj komentarz

Nie wszystkie polary sa równe sobie. Vellus wykonany przez Krypteka jest odpowiedzią na potrzeby myśliwych. Wiatroodporny, wodoodporny, z wodoodpornymi zamkami, z dużą zdolnością do oddychania i laminowanymi szwami, zmieni Twój sposób postrzegania polarów. Dodatkowo posiada ocieplenie w postaci Thnisulate XTS Platinum aby stworzyć jeden z najbardziej uniwersalnych rodzajów ubrań na świecie do polowań. Zaprojektowany do temperatur od -10 do 10 stopni C, zapewnia w tym przedziale komfort termiczny, odpowiednią niską wilgotoność i cichość. Połączenie różnych tkanin, wodoodporności i laminownaia w odpowiednich miejscach zapewnia pełen komfort i zakres ruchów. Dodatkowo zaprojektowane do minimalizowania roprzestrzeniania zapachu od myśliwego.

X-Static® silver fibers powodują zabijanie bakterii w efekcie zabijając charakterystyczny "ludzki" zapach. Skuteczny sposób na poprawe rezultatów łowieckich, szczególnie na bliskich dystansach.
 

» wodoodporne boczne kieszenie
» Thinsulate Platinum XST warstawa izolacyjna
» kieszeń na klatce
» 2 kieszenia na bokach
» 2 wewnętrzne kieszenie
» laminowane zamki
» odpinany kaptur
» ochrona podbródka (stójka)

Lista komentarzy:
Nie ma jeszcze opublikowanych komentarzy.
Należy dokonać zakupu tego produktu, aby móc opublikować ocenę i komentarz.

Kontakt

Vicman Michał Dudzik

ul.Kasztanowa 110, 21-003 Jakubowice Konińskie

+48 60 173 18 01

infopws@celowniki.com.pl

© 2019 by PWS. All rights reserved.
logo