Koszyk jest pusty

Broń

blobid0_1488562591054
SLX Ritter & Stark to wielokalibrowy karabin wyborowy. Mniejszy brat SX-1 MTR, jest nieco tańszy, gdyż ilość kalibrów jest ograniczona długością komory. Aktualnie wykonywany w kalibrach 308 Win oraz 6,5 Creedmoore. Co więcej nie tylko cena zakupu broni jest niższa w stosunku do SX-1, a ...Czytaj więcej

Ritter & Stark SLX

Jeszcze brak głosów

15 065,00 zł
Brak towaru
  • Opis produktu
  • Komentarz
  • Dodaj komentarz

SLX Ritter & Stark to wielokalibrowy karabin wyborowy. Mniejszy brat SX-1 MTR, jest nieco tańszy, gdyż ilość kalibrów jest ograniczona długością komory. Aktualnie wykonywany w kalibrach 308 Win oraz 6,5 Creedmoore. Co więcej nie tylko cena zakupu broni jest niższa w stosunku do SX-1, ale również cena luf - pozwalającycyh na zmianę kalibrów jest wyraźnie niższa. Jego unikalną cechą jest właśnie możliwość szybkiej wymiany lufy, do której na stałe dołączona jest szyna i co za tym idzie optyka. W efekcie wymiana lufy nie zmienia ŚPT co ma miejsce w broni, w której zmiana kalibru/lufy powoduję odłączenie jej od optyki. Ta unikalna cecha w tej kasie sprzętu czyni ją wyjątkową, ale jej pozytywnych cech jest znaczenie więcej.

SLX jak i SX-1 jest rezultatem tysięcy godzin pracy rusznikarzy. Niezwykle prosta zmiana kalibrów i luf, pozwala na wymianę w ciągu kilku minut. Konfigurowalna tak aby przyjmować różne rodzaje magazynków, np. w 308 poprzez zmianę zatrzasku magazynka można używać magazynków AI lub AR-10.

R&S daje gwarancje skupienia na poziomie 0,5 MOA dla 3 strzałów lub lepiej dla dobrej fabrycznej amunicji. Jak również gwarancję nastrzału 5000 strzałów dla 308 i 338LM i 2000 strzałów dla 300 WM bez pogorszenia celności.

Standard to kolba stała, jako opcja można dokupić składaną, jak również hamulec. Lufa standardowo zakończona jest gwintem M18x1.

Cechy:

- w pełni regulowana kolba

- 3 pozycyjny bezpiecznik

- składana kolba (opcja)

- celownik montowany do lufy za pośrednictwem szyn ze skosem (12 lub 20MOA)

- zamek ryglowany w lufie

- długa szyna m-lok do montowania optyki i akcesoriów

- lufy zakończone gwintem M18x1

- wszystkie lufy i powierzchnie są wykończone specjalnymi powłokami

- spusty wymienne z systemem Remington 700

- chwyty wymienne z systemem AR15

Broń można zakupić wyłączenie w sklepie stacjonarnym za okazaniem odpowiednich dokumentów.

Lista komentarzy:
Nie ma jeszcze opublikowanych komentarzy.
Należy dokonać zakupu tego produktu, aby móc opublikować ocenę i komentarz.

Kontakt

Vicman Michał Dudzik

ul.Kasztanowa 110, 21-003 Jakubowice Konińskie

+48 60 173 18 01

infopws@celowniki.com.pl

© 2020 dla PWS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
logo