Koszyk jest pusty
500_500_productgfx_ed075941ab47aff062fb7e92c5a94972
Sztywny pas do noszenia broni i wyposażenia. Wykonany z klamrą w dowolnym kolorze. Pas przeznaczony do noszenia broni, amunicji, oprzyrządowania, ma wystarczającą sztywność, aby się nie uginał nawet pod dużym ciężarem. Teoretyczna wytrzymałość pasa zapiętego w pętli to 36kN (uprasz ...Czytaj więcej

Bayonet pas 45mm thirdline sztywny

Jeszcze brak głosów

230,00 zł
 • Opis produktu
 • Komentarz
 • Dodaj komentarz

Sztywny pas do noszenia broni i wyposażenia. Wykonany z klamrą w dowolnym kolorze.

Pas przeznaczony do noszenia broni, amunicji, oprzyrządowania, ma wystarczającą sztywność, aby się nie uginał nawet pod dużym ciężarem.

Teoretyczna wytrzymałość pasa zapiętego w pętli to 36kN (upraszczając ok 3600kg)

Założenia pasa THIRDLINE:

 • Wykonany z 2 warstw taśmy średnio sztywnej, połączonych w taki sposób, aby od wewnętrznej strony pas był gładki, dzięki czemu dobrze pracuje w szlufkach i comfortpadach, a końcówka krótszej warstwy jest całkowicie schowana pod rzepem.
 • Wyposażony w rzep trzymający regulowaną końcówkę pasa, pozwalający na noszenie pasa bez szlufek.
 • Ucho klamry jest zamocowane dość sztywno, porusza się z wyraźnym oporem i nie istnieje ryzyko samoistnego odginania, dlatego nie wymaga dodatkowej taśmy z rzepem, znanej z pasów „riggers belts”, która w akcji opóźnia użycie ucha.
 • Nie ma wszytego plastikowego usztywnienia, które z czasem się łamie lub przecina nici.
 • Nie stosujemy lamówek, które szybko się przecierają na krawędzi paska.
 • Jest uszyty w taki sposób, aby służył i wyglądał porządnie przez długi czas co potwierdzają ponad 2 letnie testy w warunkach poligonowych.

Pasy mają różną sztywność, aby pomóc dobrać pas do konkretnych potrzeb, wprowadziliśmy następujący podział:

 • Sztywny - z reguły pas szyty podwójnie, ciężko go wygiąć ściskając palcami poprzecznie, idealny do kabur pistoletowych, magazynków, jako pas trzeciej linii oporządzenia,
 • Średnio-sztywny - idealny do podczepienia kabury na lekką broń, na komórkę, pochwy noża, pochewki moolti-toola a jednocześnie nadający się codziennego noszenia w spodniach, udany kompromis,
 • Miękki - komfortowy, układający się, nadaje się do podczepiania bardzo lekkich akcesoriów typu rękawiczki, leciutki nóż, idealny do lekkich spodni, krótkich spodenek i do delikatniejszych aplikacji, nawet do garnituru,
 • bardzo-miękki - miękkość pasów bezpieczeństwa, bardzo komfortowy, raczej nie nadaje się do obciążenia akcesoriami, takich pasów już nie produkujemy.UWAGA: Pomimo stosowania specjalistycznego szycia, najlepszych na rynku nici o certyfikowanej wytrzymałości, certyfikowanej klamry i certyfikowanej taśmy, zabrania się stosowania pasa do celów asekuracyjnych i ratunkowych. Na pasie nie zostały wykonane testy pozwalające na wydanie certyfikatu bezpieczeństwa "CE". Wynika to przede wszystkim z wymagań normy PL/EN358, aby pasy miały szerokość minimum 8cm na całej długości lub 10cm na odcinku lędźwiowym, co automatycznie wyklucza użycie takiego pasa do spodni oraz przenoszenia kabur i ładownic.

UWAGA: Klamry to narzędzia i są wysyłane przez fabrykę w opakowaniu zbiorczym bez zabezpieczenia. Mogą wystąpić minimalne błędy w koloryzacji, niewielkie ryski lub mikro obicia. Większe wady eliminujemy odsyłając klamry do fabryki. Staramy się, aby pasy były najwyższej jakości również pod względem estetycznym.

Lista komentarzy:
Nie ma jeszcze opublikowanych komentarzy.
Należy dokonać zakupu tego produktu, aby móc opublikować ocenę i komentarz.

Kontakt

Vicman Michał Dudzik

ul.Kasztanowa 110, 21-003 Jakubowice Konińskie

+48 60 173 18 01

infopws@celowniki.com.pl

© 2020 by PWS. All rights reserved.
logo