Koszyk jest pusty

O firmie

OPTYKA, BROŃ, AKCESORIA, OSPRZĘT

PWS

O jakości decydują drobne szczegóły

 

Firma Precise Weapon Sights została założona przez grupę ludzi takich jak myśliwi, strzelcy sportowi i inni którzy na co dzień posługują się bronią. Ich celem było znaleźć i dostarczyć najlepsze przyrządy optyczne i elementy towarzyszące w rozsądnej cenie. W efekcie udało się znaleźć podstawową gamę produktów, których ilość stale się zwiększa, spełniających to założenie.

Nasze produkty gwarantują precyzyjne i powtarzalne nastawy, brak gubienia zera i inne niezbędne cechy, których zbiór nazwać możemy wysoką jakością. Każdy z produktów jest przez nas testowany w jedyny przez nas uznawany sposób ? na strzelnicy i w polu. Te doświadczenia dają nam wiedzę, które produkty będą dobre, a które rewelacyjne, bo czasami decydują o tym drobne szczegóły. Łączy nas pasja i zamiłowanie do broni. Większość z nas pochodzi z okolic Lublina, ale nie brakuje osób z innych części Polski które przedstawiły nam swoje potrzeby i podzieliły się informacjami co dla nich jest najważniejsze w przyrządach optycznych.

Celownik

AKTUALNOŚCI

INFORMACJE / CIEKAWOSTKI / BLOG

Malowanie broni

Malowanie broni Lubię swoją broń. Każdą jednostkę, którą posiadam Co nie oznacza, że każda wychodząc z fabryki była do mnie dopasowana

Czytaj więcej

Test lunet

Test lunet W Płońskim Stowarzyszeniu Kolekcjonerów Broni Palnej i Strzelectwa Sportowego

Czytaj więcej

Kontakt

Vicman Michał Dudzik

ul.Kasztanowa 110, 21-003 Jakubowice Konińskie

+48 60 173 18 01

infopws@celowniki.com.pl

© 2020 dla PWS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
logo